-->

החלפות / החזרות

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר או להחליף מוצר שנרכש באתר או בסטודיו בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח או איסוף עצמאי של החבילה. להחריג, מקרים בהם צויינו זמני החלפה / החזרה שונים בעקבות אירועי מכירה מיוחדים. ניתן להחזיר או להחליף כל מוצר אשר נרכש באתר / בסטודיו ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון, והמוצר הוחזר בקופסא המקורית ובצירוף התוויות המקוריות. סטודיו pas normal הוא בעל שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.

במקרה של ביטול עסקה כדין ינוכו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם.

1. במקרים בהם פריטי הריהוט הכלולים בהזמנה ייוצרו במיוחד עבור הלקוח, על פי דרישתו, זאת בהתאם לצבע, למידות המתוארות שבחר בהזמנה, הזמנה זאת אינה ניתנת לביטול וזאת בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א 2010

2. על מנת לקבל זיכוי לאשראי, יש להגיע לסטודיו עם כרטיס האשראי איתו שולמה העסקה.

3. זיכוי בגין המוצר המוחזר יתבצע בתוך 14 ימים ממועד ההחזרה, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).

4. החלפה במוצר חלופי – שימו לב שניתן להחליף את המוצר רק במוצר הקיים במלאי במועד ההחלפה.

הבהרות :

מדיניות אספקה ומשלוחים ברכישה באתר 

משלוח עד הבית – בעת בחירה ב-“משלוח עד הבית” תתואם ההגעה לכתובת שהזנת בעת הרכישה.

זמן הגעת המשלוח הינו עד 7 ימי עסקים.

איסוף עצמי מהסטודיו – בתיאום מראש בלבד.

הובלה – פריטים עדינים / רגישים למשלוח, פריטים מעל 7 ק”ג, ניתן לאסוף מהסטודיו או לתאם הובלה. עלות הובלה תחושב בהתאם לכמות ומשקל הפריטים וכתובת האספקה.

עלות המשלוח –

1. שליח עד הבית, לחבילות עד 7 ק”ג (לא כולל פריטים עם סבירות שבירה גבוהה) – 50 ש”ח

להדגיש כי פריטים שבירים / מעל 7 ק”ג לא יישלחו עם שליח רגיל, אלא עם מוביל ולכך תחושב עלות ההובלה בנפרד.

2. משלוח חינם ברכישות מעל 1,000 שקלים באתר – המשלוח יבוצע ללא עלות. אלא במידה ותדרש הובלה או שליחות מיוחדת של הפריטים, במקרה זה העלות תחושב מחדש וייגבה תשלום מהלקוח בהתאם

3. איסוף עצמי – ללא עלות. בתיאום מראש מול שירות הלקוחות בטלפון 03-6333259

הבהרות :

במידה וחברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך,ההזמנה תשלח באמצעות דואר רשום. לא נוכל לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות. יום עסקים הינו כל יום, למעט – יום שבת, יום שישי, ימי שבתון, ערבי חג וחגים (ראש השנה, יום הכיפורים, סוכות, פסח, שבועות, פורים, יום העצמאות) ותשעה באב. יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים.

מדיניות ביטולים

מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן“), למעט ברכישת פריטים מסוימים, המפורטים בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן ואשר בהם, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה. במקרה של ביטול עסקה כדין ינוכו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם. במקרים בהם פריטי הריהוט הכלולים בהזמנה ייוצרו במיוחד עבור הלקוח, על פי דרישתו, זאת בהתאם לצבע, למידות המתוארות שבחר בהזמנה, הזמנה זאת אינה ניתנת לביטול וזאת בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א 2010.

1. ביטול עסקה/מכירה ע”י לקוח לפני משלוח המוצר: במידה ולקוח מעוניין לבטל עסקה/מכירה, יוכל לעשות זאת באמצעות פנייה בטלפון לשירות לקוחות, או באמצעות פניה לשירות הלקוחות של החברה בדואר אלקטרוני studio@pasnormal.com ללא חיוב כלשהו.

2. ביטול לאחר משלוח המוצר: במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות פניה לשירות הלקוחות של החברה בדואר אלקטרוני studio@pasnormal.com תוך 14 יום מיום קבלת המוצר. זאת במקרים בהם לא הוגדרה מסגרת זמנים אחרת להחזרת המוצר (כמו למשל בסיילים ואירועי מכירה מיוחדים בהם זמן החזרת/החלפת המוצר מוצג ומצויין בפני הרוכש)

החזרת או החלפת המוצר כפופה לכך שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש או התאמות אישיות עבור הלקוח וכל עוד לא נותקה התגית\תווית מן המוצר והמוצר באריזתו המקורית ובארגז שבו סופק. בכפוף לתנאים המפורטים לעיל החברה תספק החזר כספי מלא. החזרת המוצר הינה באחריות הרוכש.

ניתן לקרוא ולהתעדכן בחוק בקישורים הבאים:

https://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations

https://www.consumers.org.il/files/files/bitul-iska/takanut-bitul-iska-2012.pdf

גודל פונט
ניגודיות
Loading...