ימים
שעות
דקות
שניות

ריהוט מעוצב לבית

WHO

גישה לעיצוב: מילות המפתח אלה משקפות במדויק את החיבור בין מעצבת הפנים רוני קרן ומנהלת השיווק מעיין כרמל. אל מול הנורמות הנהוגות, מול הכבדות והסגירות שבעבר איפיינו חלקים מרובים בעולם העיצוב, השתיים החליטו ליצור את PAS NORMAL: גישה חדשה, נינוחה ומאפשרת לעיצוב סביבה אינדיווידואלית מובהקת.

WHAT

כך קם PAS NORMAL, בית עיצוב עם פרספקטיבה שרואה חשיבות עליונה באוצרות. מיקס, עין, טעם, אקלקטיות: כל אלו מתחברים יחד לשפה חדשה וייחודית. רוני ומעיין נוסעות לבירות העיצוב ברחבי העולם, מקופנהגן ועד ניו יורק, ובוחרות להביא לישראל הן את המותגים המעודכנים ביותר, והן את הפריטים המסקרנים ביותר מבית מותגים אלו.

WHERE

הבחירות של רוני ומעיין מוצגות לכם באופן שקוף, נוח ומזמין בשני לוקיישנים עיקריים:

הלוקיישן הדיגיטלי | PAS NORMAL ONLINE | כאן אתם נמצאים ממש עכשיו. יעד אונליין נרחב ומושקע עם כל המותגים,
כל הפריטים וכל המחירים. הפריטים זמינים לרכישה בקלות, ובפריטים שדורשים בחירות עומק נוספות – כמו גימורים, בדים ועוד – מופיעה אפשרות מהירה לתאם אונליין מועד לפגישה עם הצוות המקצועי.

הלוקיישן הפיזי | PAS NORMAL HOUSE| הבית שלנו מציג את הבחירות המובילות שלנו ב״לייב״, ואפשר להגיע אליו להתרשמות ושופינג מתי שרוצים. בלופט גם נערכות פגישות הייעוץ, במהלכן חברות הצוות שלנו – מעצבות פנים מקצועיות – משוחחות עמכם על כל הפרטים, השאלות והמחשבות שנוגעות לתהליך העיצוב. את כל הפרטים על שעות הפעילות של הלופט אפשר למצוא כאן.

פס נורמל מי אנחנו
עיצוב פנים יוקרתי

LET'S CONNECT

GET 10% OFF

הנחה מיוחדת בקנייה ראשונה באתר:
הירשמו לקבלת עדכונים וקוד הנחה לרכישה הראשונה.*

*ללא כפל מבצעים והנחות.

פתיחת שיחה עם נציג
התייעצו איתנו
שלום,
נשמח לעזור לך, לחץ\י כאן ליצירת קשר בוואצפ